לפרטים והזמנות התקשרו:  1-700-703-503

זכיינות מזון ברשת דני בתי מאפה

הצטרפו להצלחה!

אם גם אתם החלטתם לרכוש זיכיון מרשת דני בתי מאפה, דעו שאתם נכנסים לאחד המהלכים העסקיים המבטיחים והפופולריים ביותר בעולם. בחירה ספציפית בתחום בתי הקפה ומאפיות תהווה מהלך מוצלח פי כמה מכל בית עסק אחר. משפחת דני בתי מאפה מזמינה אתכם להצטרף להצלחה ולרכוש זיכיון לפתיחת סניף של רשת המאפיות המצליחה. 

זכיינות בתי מאפה ומאפיות הנה חלק משמעותי בתחום זכיינות המזון, שכן סניפי מאפיות פונים לקהל רחב ומגוון. זכיינות המזון בישראל, רובה ככולה, מתבססת על צריכת מוצרי הקפה, המאפים, וארוחות חמות, כאשר קהל היעד הוא כלל האוכלוסייה, החל מילדים ונוער, משפחות צעירות, ומבוגרים עד לגילאים מאוחרים יחסית. רץ כפטריות אחרי גשם.

זכיינות בתחום המאפיות

תחום כה מתוק כמו בתי קפה ומאפים מהווה פוטנציאל עסקי עבור אלו שניהול בתחום המזון בכלל והמאפיות בפרט מעניינים אותו. בעידן המודרני – לקוח האוכל בחוץ נוהג לעשות זאת במהלך בילוי יזום או באופן מזדמן, ובמקרים רבים הוא יבחר להשקיע במוצרי מאפה. ככל שהצריכה גדלה, שעות העבודה והשהייה מחוץ לבית גדלות, וזה מגדיל את התלות של הציבור ברשתות מזון, ובייחוד במאפיות של רשתות מפורסמות.

לך כזכיין מאפיה יש את כל היתרונות, שכן הביקוש למאפים הולך וגדל, מבלי שתצטרך להשקיע יותר מדי מזמנך וממשאבייך בשיווק. הצטרפות כזכיין במשפחת דני היא בדיוק הפוטנציאל הגלום בכך. הצטרפות כזכיין מזון במשפחת דני היא הצטרפות להצלחה עסקית איכותית ללא הוצאות מיותרות. ההצלחה כבר בפתח, צוות דני מזמין אתכם להצטרף לזכייני הרשת וליהנות מהצלחה עסקית עצומה. אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס ואנו נשוב אליכם לפרטים נוספים.

לפרטים נוספים: 050-6320082 לימור

הסניפים שלנו

נגישות